Pozostała oferta

Minibasen całoroczny

Ogrodowe spa – profesjonalne urządzenie w naszym ogrodzie to prawdziwa oaza relaksu. Zapewnia naszym gościom niezapomniany relaks w postaci hydromasażu. Kształtowanie w wanny umożliwia praktycznie masaż każdej części ciała. Wannę można używać przez cały rok nawet w siarczysty podlaski mróz. 
Korzystanie z wanny to nie tylko relaks. korzystanie w wanny łagodzi wiele dolegliwości zdrowotnych, działa odchudzającą, łagodzi celulit. 

Koszyk Śniadaniowy

Podlaskie śniadanie - smaczne i treściwe, poniżej przykładowe menu na 1 osobę:

Dwa jaja z wolnego wybiegu,
Tradycyjna szynka podlasia, Serdelki nabużańskie, Kiełbasa swojska od Gospodarza, Wiejski pasztet jak u Babci,
Miód lub dżem mix lub konfitury domowe, Smalczyk, Ser nabużański (z czarnuszką, bazylią, czosnek niedzwiedzi)
Pieczywo (chleb + bułka), Zielony ogórek, pomidor, Mleko, jogurt, Masło.

Kącik kawowy

Poranna kawa w taki dzień relaksu - same plusy!
Przede wszystkim jest do doskonały sposób na zrelaksowanie się przed rozpoczęciem dnia. Zapach kawy działa odprężająco, a jej smak pozwala zebrać siły na nadchodzący dzień pełen nowych wrażeń i wyzwań. 

Poza tym, pijąc poranną pyszną kawę, możesz porozmawiać z ludźmi z ośrodka, zawrzeć nowe znajomości.

Sauna infrared

Prawdziwa działająca leczniczo i prozdrowotnie Sauna INFRARED wyposażona w promienniki z kwarcowymi żarnikami, które jako jedyne emitują pełne spektrum fal podczerwieni A-B-C o leczniczym i profilaktycznym działaniu potwierdzonym badaniami.

Oddziaływanie zdrowotne: – łagodzi ból w schorzeniach reumatycznych, zwyrodnieniowych czy w przypadku urazów i wiele innych schorzeń.

Palenisko & Grill

Marzysz o klimatycznym, letnim wieczorze w naszym ogrodzie? Chcesz się ogrzać, zrelaksować i spędzić czas w otoczeniu najbliższych na świeżym powietrzu? Palenisko ogrodowe, czyli gorące serce naszego zielonego zakątka na ciebie czeka. 
Przy ognisku możesz upiec kiełbaskę, przygotować potrawę na grillu, przygotować potrawę z tak zwanego "kociołka żeliwnego". Do tego dobra muzyka i ........ długie opowieści przy trzaskającym ogniu.

Plac zabaw

Dla naszych najmłodszych na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw. Do dyspozycji są huśtawki, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, piaskownica, domek. Na terenie ośrodka również znajduje się bezpieczna trampolina. W okresie letnim możliwość skorzystania z basenu ogrodowego. W razie niepogody można skorzystać z gier planszowych które znajdują się w recepcji ośrodka.

Przestronny parking

Oferujemy dla naszych gości bezpłatny parking. Parking jest ekologiczny to znaczy na kratce betonowej wysiana jest trawa. Atutem tego rodzaju rozwiązania jest też bezpośrednie odprowadzanie wód opadowych do gruntu, co zmniejsza możliwości podtopienia i zapewnia równowagę ekologiczną na terenie ośrodka.

Taki parking odwiedzają niecodzienny goście np. bocian który w trawie poszukuje pożywienia w postaci chrząszczy, ślimaków lub z dżdżownic.

 

Okoliczne atrakcje

Drohiczyn to niewielkie miasto leżące w województwie podlaskim, na wysokim brzegu Bugu, niedaleko naszego ośrodka. Chociaż dziś liczy zaledwie 2 tys. mieszkańców, w przeszłości było stolicą Księstwa Drohickiego, stolicą województwa podlaskiego i miejscem koronacji jedynego króla Rusi - Daniela.

Na recepcji ośrodka znajdziesz wiele przewodników i folderów mówiących co warto zobaczyć w okolicy. Zapraszamy do ciekawych wycieczek.